Aktuality

S radostí Vám oznamujeme, že naše restaurace Namaste Himalaya, Nepálsko-indická restaurace byla na základě konzistentně skvělých recenzí získaných na největších cestovatelských stránkách na světě WWW.TRIPADVISOR.CZ oceněna Certifikátem výjimečnosti za rok 2019. Toto ocenění získá pouze malé procento podniků! Děkujeme Vám! Velice si toho vážíme!

Přijďte k nám s Vaší drahou polovičkou oslavit svátek zamilovaných. Připravili jsme si pro vás speciální Valentýnskou nabídku s WELCOME DRINK gratis!

PF 2019

20.12.2018

Rok se s rokem sešel. Pomalu se budeme loučit s rokem 2018, ve kterém jsme spolu s Vámi oslavili 1. narozeniny. A budeme vítat nový rok 2019. Věříme, že i v následujícím roce nám zůstanete věrní. Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku 2019 jenom to nejlepší! Vaše Namaste Himalaya

Chcete udělat radost svým blízkým? Darujte jim pod vánoční stromeček kulinářský zážitek v naší restauraci.

Tento den Vám nezahrajeme jenom na Vaše chuťové pohárky, ale máte šanci vidět nepálské číšníky v nepálském oděvu. Zdarma Vám nabídneme osvěžující jogurtové Mango Lassi či Masala Tea na zahřátí, pokud si objednáte à la carte. U poledního menu Vás bude čekat sladká tečka v podobě Gulab Jamun.

POZOR ZMĚNA!!!!
Máme pro Vás dobrou zprávu! Od 1. 7. 2018 otevíráme i v neděli, a sice od 12:00 do 20:00. Budeme se na Vás těšit!