Nouzový stav - opět pro Vás vaříme

29.04.2020

Vážení přátelé, dlouho jsme o sobě nedali vědět. Neznamená to ale, že bychom doma seděli na zadku a nic nedělali :-) Všichni se nacházíme v nelehké době - mnoho z nás muselo zavřít své obchody, provozovny, jiní jsou v plné polní (zdravotníci, hasiči, policisté, prodavačky aj.). I my se snažíme trošku pomoci. Šít bohužel neumíme, ale o jistou pomoc se zasloužil majitel restaurace. Když se u nás objevil tento zákeřný vir, byl zrovna v Nepálu. Podařilo se mu nakoupit nějaké roušky, respirátory. K prasknutí napakoval všechny své kufry. Většinu svých osobních věcí ponechal v Nepálu a nastoupil do posledního letadla směřujícího do Čech. V té době (před cca 2 týdny) totiž v Nepálu nebylo žádné nebezpečí v podobě koronaviru, a proto se Nepál raději uzavřel před světem a zakázal přílety a odlety. V Čechách jsme doposud předali několik desítek respirátorů a roušek. Rádi bychom ještě kontaktovali nějaké domovy pro seniory a i jim předali nějaké roušky.

Naše restaurace byla doposud zavřená, ale naše kuchaře již svrbí ruce. Rádi by pomohli lidem, kteří chodí do práce, kteří nemají čas doma vařit, nebo které už nebaví doma vařit, či by si rádi obměnili jídelníček. Dostali jsme i pár dotazů, zda neuvažujeme restauraci otevřít. Proto jsme se po domluvě se všemi zaměstnanci rozhodli, že opět restauraci otevřeme v rámci take away a roznášky přes damejidlo.cz. Otevřeno bude od pátku 3. dubna.

Objednávat můžete telefonicky, či přes email:

+420 725 856 936, info@namastehimalaya.cz.

Osobní odběr před vchodem do budovy.

Otevřeno denně 11:00 - 20:00.

Budeme moc rádi, když tuto zprávu pošlete dále. My pomůžeme Vám, Vy pomůžete nám :-)

V hlavě máme ještě jeden nápad, s kterým nám můžete trošku pomoc. Rádi bychom poskytli cca 10-20 jídel denně GRATIS prodavačům, policistům, hasičům, zdravotníkům z rizikových pracovisť. Mysleli jsme si, že bychom jeden den dali jídlo např. zaměstnancům prodejny Albert, jiný den nějaké policejní stanici apod. Budeme rádi, pokud byste se nám ozvali s Vašimi návrhy (napište nám email s kontaktem).

Děkujeme. Budeme se na Vás těšit a snad Vás brzo budeme moci přivítat přímo v naší restauraci.

Vaše Namaste Himalaya